Українська Русский English

 Грудень

  З 1 до 15 грудня в Єгипті йде міжсезоння, це означає, що в готелях малолюдно, температура повітря при цьому близько 28 градусів, море тепле. Проте вже з 20 числа сюди починають приїжджати жителі Старого Світу на католицьке Різдво. Традиційно найбільший попит на період новорічних свят. Ціна на путівки зростає з їх наближенням. 


Січень
 Все популярнішим стає сезон в Єгипті, що починається відразу після Нового Року, 2-3 січня. З початку місяця до 10-12 січня бронюються найдефіцитніші тури. Після цього до 20 числа настає один з найбільш недорогих сезонів у році. Море в цей період має температуру близько 22 градусів, повітря вдень - близько 25.   Людей в готелях трохи, проте останнім часом через невисоку ціну цей період стає більш затребуваним. Гарна засмага серед зими у відпочиваючих навіть при не надто спекотному сонці забезпечена. 

Лютий
 Одні з найнижчих цін в році на цей сезон в Єгипті обумовлені самою низькою (близько 15 градусів) температурою повітря. Хоча багато туристів продовжують засмагати і навіть купатися. З погодою може не пощастити, і температура опуститься до 10 градусів. Однак трапляється й так, що в лютому повітря прогрівається до комфортних 25 градусів.