Українська Русский English

 Найпривабливіші в сезоні зима 2012-13  - Австрія і Карпати. Їх наздоганяють Фінляндія, Швейцарія, Грузія і Туреччина. Витрати: від 3000 грн. на одну людину за тиждень в Карпатах, 945 євро за відпочинок в Австрії (з перельотом) і 1140 євро коштуватиме свято у Фінляндії (з перельотом). 
  
Найоригінальніші святкові пропозиції - в грузин. Дбайливо врахували навіть "похмільну чачу" на 1 січня. Ціна - 950 доларів за тиждень з перельотом, трансфером в декілька міст з екскурсіями. 

Новий рік і Різдво в європейських столицях. Лідери продажів - Париж, Прага, Відень, Талін. Новий рік по-французьки обійдеться десь в 850 євро на людину за тиждень мешкання з перельотом.  Прага також досить бюджетна - 600 євро за тиждень мешкання з перельотом.

Багато туристів вирішили повернути собі літо. Хіти продажів - Таїланд і ОАЕ. За ними Гоа і В'єтнам. До Таїланду бронюють тури мінімум на два тижні, оскільки переліт дорогий, але проживання і їжа обходяться недорого. Вартість - від 1500 доларів за тиждень в Паттайї з перельотом. Емірати ламають стереотип про недоступно дорогий відпочинок - є пропозиції від 1100 доларів за тижневий відпочинок з перельотом на одну людину в Дубай. Хоча і дорога розкіш тут залишилася - туристи готові заплатити 5 тисяч доларів за сім ночей з врахуванням авіаперельоту. 
Несподівано "вистрілив" В'єтнам - країна для любителів нового і цінителів азіатського колориту. Ціна - 2 тисячі доларів за тиждень в 5* з перельотом.  Частина українців - охочі до  vip-відпочинку. Домінікана, Куба, Мальдіви вартістю від 5 до 15 тисяч євро на людину за тиждень вже стали новорічною класикою для туристів з рівнем доходів вище середнього. Українці не звикли економити на святах.  Для багатьох це питання престижу. Ну і викласти потім фото в соцмережі, де ви стоїте на Мачу-Пікчу або ніжитеся на піщаному пляжі Гоа - це святе!