Українська Русский English
Краще рішення —тури на Новий рік 2013 до Карпат, Закарпаття!Новинка сезону 2013  «Замки і Святині України» на Новий рік! У цьому турі Ви побачите: Духовні святині України: Почаєвськая Лавра, джерело Св. Ганни; «Зарваніца»; Броди, Кременец, гору Бона, руїни замку (XIV-XVII вв.); Дубенський замок, Луцький замок, Збаражський замок; Національний історіко-меморіальний заповідник: «Поле Берестецкой Битви» і на Різдвяні свята:«Святині України: Почаєв і Зарваніца» на Різдво! 

Тур "Тайни Хустського замку на Новий рік", в якому Ви відвідаєте: Національний природний парк "Синевір", водопади "Шипоть" і "Труфанець", панорамний підйомник в с. Піліпець, мінеральні джерела, с. Іза – центр лозоплетенія - тут Ви зможете придбати різні вироби з лози за вигідними цінами, оленячу і страусину ферми, дегустації сирів, вин і ковзанів. А також відвідини Географічного центру Європи! 
 
Тур "Новий рік в Берегово" також є прекрасним вибором. Адже в програму туру входить: термальний басейн в Берегово (унікальна можливість відвідувати термальний басейн 4 дні підряд!!!), Ужгород, Мукачево, Ужгородський замок, Замок «Паланок», замок графа «Шенборна», замокнув «Сент-Міклош». Також в турі передбачені відвідини неординарного закладу в Ужгороді - корчма-музей "Деца в Нотаря".  


Для тих, хто не уявляє зимовий відпочинок без катання на снігових вершинах, вибір куди з'їздити практично безмежний. Якщо ж брати Україну, то поза конкуренцією залишаються кращі гірськолижні курорти - Буковель і Драгобрат. 
Якщо Ви приїхали з дитям, яке ще невпевнено стоїть на лижах, то до ваших послуг - прекрасні гірськолижні школи. Активний  молодіжний відпочинок в Україні буде в порівнянні з більшістю європейських країн недорогий, що дуже важливе для багатьох відпочивальників. 

Фестивалі і свята 

Фестиваль вина "Червене вино" в Мукачеві.
Фестиваль "Червене вино", це свято, яке щорік на Василя приносить в Мукачево розваги і веселість. Фестиваль "Червене вино", заснований ще в 1996 році, і вже давно перестав бути виключно місцевою забавою. Останні роки в Мукачево з'їжджаються не лише з різних куточків України, але і з-за кордону. З року в рік вино притягувало тисяч туристів і відомих дегустаторів. Магія Закарпаття + фестиваль вина на Старий Новий Рік - Тур з відвідинами фестивалю "Червене Вино".   

Львівський Різдвяний ярмарок.
 Ярмарок — епіцентр святкувань з безліччю цікавих заходів і подій: спів, веселість, солодощі і гаряче вино,  вареники, сувеніри і дарунки, колядки і забави, тепла святкова атмосфера. Для львів'ян і гостей міста свої твори представлятимуть майстри по розпису писанок, лозоплетенія, вишивки, гончарства, різьблення, національного одягу, художніх виробів з шкіри, бісеру, ковальської справи. Чудовий новорічний настрій подаватимуть з красивих дерев'яних будиночків, які стали символом Різдва в Європі, а тепер і Львова. 

Запитуйте тури в "Візитній карті", вирушайте в зимову казку з комфортом і хорошим настроєм!