Українська Русский English

 Упродовж свята на головній сцені виступали  місцеві колективи, на додатковій локації грав духовий оркестр ім. І.Шатравки та проходили майстер-класи від Центру естетичного виховання. О півдні почалися Богатирські ігри. Богатирі піднімали мішки з піском, пересували пожежні машини. Богатирські ігри змінив флешмоб за участю 200 танцівників. 

На основній сцені, тим часом, проходила «Поросяча вікторина»; конкурс «Справжніх любителів сала», переможець якого з’їв півкілограма сала без хліба за п’ять хвилин; конкурс «Котлетоман», де учасники мали з’їсти по десять котлет зі свинини за три хвилини. Участь у конкурсах могли взяти усі охочі.

Справжнім видовищем стали бої жінок-гладіаторів у багнюці.  Закінчився захід дискотекою, яку супроводжували фаєр-шоу та святковий феєрверк.  

Другий день фестивалю привернув увагу конкурсом «Кухар року». За звання кращого кухаря, змагалися шеф-кухарі ресторанів Миргорода. На суд журі та глядачів вони представили  запечених поросят та  інші страви, що готувалися прямо на сцені. Всі два дні на території  фестивалю працювала виїзна торгівля. Відвідувачів  пригощали шашликом, салом, ковбасами та іншими найрізноманітнішими стравами зі свинини, пивом та узваром. Також можна було скуштувати козацького куліша та медовухи від пасічників. Сувеніри з глини та дерева; вишиванки та камізельки; монети, що чеканяться козаками прямо на очах; різноманітні ярмаркові забавки – все це на вибір пропонувалося відвідувачам. Працювали дитячі майданчики та атракціони.