Українська Русский English

Традиційно, на ярмарку будуть представлені продукти харчування та напої, одяг та взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато всього гарного і корисного.
Порадують своїми виробами ручної роботи майстри народних промислів з усіх областей України, які представляють всі напрямки декоративно-прикладного мистецтва.
Нагадаємо: щороку на Сорочинський ярмарок приїздить понад мільйон гостей, 20-30 іноземних делегацій, сотні журналістів. 
В цьому році планується започаткувати кілька нових традицій, одна з них — «Кіно від Хіврі». Також на ярмарку будуть проводити майстер-класи з українського гопаку, приготування національних страв, виготовлення ляльки-мотанки, оберегів, жіночих прикрас, писанок, іграшок з повітряних кульок, лозоплетіння і ліпки виробів з глини. Взяти участь в них зможуть всі бажаючі. Ну і найцікавіше — «День Народження в Сорочинцах». Це розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження співпадає з днями проведення ярмарку. Для них — подарунки, призи, вечеря в кращому ресторані ярмарку. Треба тільки приїхати у день народження на ярмарок та не забути документ, який підтверджує дату народження.