Українська Русский English

Миргород – місто обласного значення з населенням близько 42 тис. чоловік. Місто розташоване на півдорозі залізничної колії Київ – Харків за 105 км від Полтави на березі річки Хорол. Миргород – єдина, крім Полтави-Київської, залізнична станція, на якій робить зупинку швидкісний столичний експрес «Київ-Харків». За недавніх часів місто Миргород мало славу Всесоюзної оздоровниці, сьогодні – це один з найвідоміших курортів України, який об’єднує санаторії, в бюветах яких подають мінеральну воду безпосередньо з джерел.Запрошуємо до міста і пропонуємо відвідати комплекс "Гоголь"

Переяслав-Хмельницький (близько 100 км від Києва). Якби Україна брала Чемпіонат Європи 500 років тому, то фінал міг би відбутися зовсім не в Києві, а в Переяславі-Хмельницькому (тоді - Переяславі). В ті часи місто було відоме далеко за межами українських земель як багатий і красивий політичний центр, рівний у своїй значимості Києву.

Чернігів (близько 140 км від Києва). За попередніми розрахунками муніципальних властей, Чернігів під час Євро-2012 зможе за одну добу прийняти близько 10 000 гостей, а розмістити - близько однієї тисячі. Це немало і цілком порівнянно з «пропускною здатністю» навіть приймаючих міст! 

Житомир (близько 140 км від Києва). Через Житомир проходить ділянка абсолютно нової траси від західного кордону до Києва. Це означає, що столицю з Житомиром з'єднає чотирисмуговою дорожнє полотно прекрасної якості - і гості Україні, які подорожують на автомобілях чи автобусах зможуть комфортно переміщатися між двома населеними пунктами. Туристи вибирають Житомир за прекрасну природу українського Полісся, більш ніж тисячолітню історію і, звичайно, за багатство міста пам'ятниками архітектури. Звертайтеся до наших спеціалістів. Ще багато цікавої інформації та корисних порад по відвіданню України ми маємо для Вас!