Українська Русский English


Ми пропонуємо вам відпочинок під Києвом у Фіш парку Забір'я. 
Невелика віддаленість від столиці, жива природа і різноманітність послуг – забезпечать Вам незабутній відпочинок і хороший настрій!  

Корпоративна рибалка – відмінний вигляд корпоративного відпочинку на природі. Навіть при вельми скромних результатах рибалки, Ви зможете оцінити всю привабливість і таємничу романтику   відпочинку, який можна зробити однією з добрих традицій колективу фірми. 


До ваших послуг у Фіш парку- рибний ресторан Риба Чок, страви в якому - з екологічно чистих продуктів. 
Смачна кухня, послуга wi-fi, приємні ціни - задовольнять найвибагливіших гурманів.Риба різних розмірів, форм, смаку виявляється на наших столах у вигляді вишуканих страв. Але найсмачніша риба – це та, яка була спіймана самостійно. Все більше і більше людей прагнуть у вільний час знайти бажане поєднання релаксації і відпочинку. Саме тому Фіш парк Забірья пропонує взимку бігові лижі - ми піклуємося про любителів  активного відпочинку.   Зимовий ліс - із справжнім снігом і деревами,  прокладена лижня і навіть є невеликі снігові гори.   Запрошуємо Вас і Ваших друзів катитися на лижах. Вартість оренди лиж - 30 грн../ година.  Зі своїми лижами також чекаємо  Вас у Фіш парку Забір'я. 

  

Любителям верхової їзди - надає послуги  стайня "Альба Еквус" у Фіш парку.  Якщо ви любите коней та хочете провести з цими розумними тваринами годину або більше свого часу, дзвоніть нам.


Екстрим тури від компанії «Adventure tours» дають можливість не лише весело провести уїкенд у Фіш парку Забір'я, але так само випробувати себе. Не дивлячись на те, що мотоцикл вимагає лише коректування напряму руху, не кожен може змусити його їхати туди і так, як він хоче. Екстрим-туры доступні всім, хто забажає. Ми допоможемо підібрати мототур для себе по Україні і за кордоном.

Для пікніків на території рибальських ставків розташовано 22 сектори, які оснащені мангалами, альтанками і місцями для парковки автомобілів.  
 Для любителів велоспорту - прогулянка уздовж каскаду озер, безліч прекрасних куточків природи.

  

ГРУПОВІ ТУРИ ДО ФІШ ПАРКУ ЗАБІР'Я