Українська Русский English
Доїхати в Сорочинці можна на авто через Диканьку, Миргород, Опішню або Гадяч. Залізницею або ж автобусом краще доїхати до м.Миргород, а з Миргорода до Великих Сорочинців рейсовим або маршрутним автобусом. На час ярмарку кількість транспорту з авто- і залізничного вокзалу Миргорода до ярмаркового поля істотно збільшується, оскільки вводяться додаткові тимчасові рейси. 
У селі Великі Сорочинці цікавим буде відвідання літературно-меморіального музею  М. В.Гоголя.  Не забудьте також відвідати Спасо-Преображенську церкву 1732 року, побудовану на кошти гетьмана Данила Апостола. Вона славиться своїм унікальним іконостасом шириною 20м і заввишки 17м, на якому розміщено 100 живописних полотен ХVII століття. У цій церкві був хрещений М.Гоголь.
На період проведення Сорочинського ярмарку можна зупинятися в будинках жителів села Великі Сорочинці. Рекомендуємо завчасно резервувати номери  в готелі "Гоголь"  м. Миргород (25 км. від села Великі Сорочинці) або з "Візитною картою" - в Миргородських санаторіях. Харчування на будь-який смак і гаманець можна замовити або у місцевих жителів, або ж спробувати страви в десятках закладів громадського харчування, які розташовуються на полі Сорочинського ярмарку. Запрошуємо скуштувати кухню ресторану "Гоголь"