Українська Русский English
Як часто ми сушимо собі голову - який подарунок зробити до свята друзям, як красиво заохотити співробітників? Як здивувати і порадувати молодят, які мріють про весільну подорож? Ми пропонуємо оригінальне і просте рішення - подарунковий сертифікат
Наближаються свята, знаменні дати, дні народження і ювілеї. Ви хочете зробити оригінальний, а головне, корисний дарунок? 
Тоді кращого варіанту, ніж ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ  Вам не знайти! 

Умови дії  ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ: 

• Cертифікат дійсний протягом року з моменту оформлення . 
• Ви подаруєте людині ПОДОРОЖ, а її напрям і нюанси власник сертифікату вибирає самостійно. 
• Власникові нашого сертифікату ми надамо будь-які туристичні послуги на вказану суму. Це може бути тур в будь-яку частину світу, авіаквитки, наземне обслуговування або бронювання готелю.
• У випадку, якщо вартість поїздки перевищує суму, вказану в сертифікаті, власник сертифікату може доплатити частину  коштів зручним для нього способом.
• Для оформлення сертифікату Вам потрібно погодити текст (залежно від свята), визначитися з номіналом сертифікату і замовити його по телефону або в  офісі.
• Наступного дня Туристичний подарунковий сертифікат  буде готовий, і Ви можете отримати його у нас і вручити цей прекрасний дарунок дорогій вам людині.  

Туристичний подарунковий сертифікат - це красиво, оригінально і зручно. 
Ми упевнені, що Ваш дарунок буде гідно оцінений  і припаде до смаку. 

 * Повернення і обмін сертифікату на грошові кошти і інші послуги не здійснюється.