Українська Русский English

21.02.12 відбулося розширене засідання колегії управління культури та відділу з питань туризму і курортів облдержадміністрації, присвячене підсумкам минулого і перспективам нинішнього року. 

Заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко нагадав присутнім, що 2012 рік оголошений Роком культури та відродження музеїв. Про це сказав Президент України Віктор Янукович у своїй новорічній промові.

На думку Валерія Пархоменка, Полтавщина, попри економічну кризу, в 2011 році зберегла темпи розвитку культурно-мистецької сфери. Окрім належного святкування державних свят, пам’ятних дат та днів народжень наших видатних земляків, фінансувалася Програма соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2011 рік.  Крім того, за рахунок коштів районних бюджетів області, бюджетів міст Кременчука та Миргорода у 2011 році відремонтований 51 заклад культури. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

 Позитивом є проведення в області культурно-мистецьких акцій «Майстри мистецтв — трудівникам села» та «Майстри мистецтв — сільській молоді», які потребують вдосконалення та фінансової підтримки.